SnowParadise VR - kablovka

Prejsť na obsah

Snow Paradise Veľká  Rača Oščadnica


[image:image-1]           

patrí medzi národné lyžiarske TOP stredisko, nachádza sa v Kysuckých Beskydách, na Severe Slovenska. Má vynikajúce prírodné predpoklady na lyžovanie, snowboarding, bežkovanie a skialpinizmus. Najväčšou prednosťou strediska je jeho rozloha a vzájomné prepojenie troch lokalít  - Dedovka (4-sedačka), Marguška (4-sedačka) a Lalíky (6-sedačka,8-miestne kabínky).

[image:image-2]Prepravná kapacita strediska  predstavuje
9700 osôb  za hodinu.  Milovníci zimného športu  majú  k  dispozícii  13  zjazdoviek s   celkovou   dĺžkou   14   km,   prípadne môžu   využiť   aj   večerné  lyžovanie   na osvetlených  zjazdovkách  v dĺžke 2,7 km.  

[image:image-3]

Vyznávači bežeckého lyžovanie si tiež prídu na svoje, nachádzajú sa tu
bežecké trasy   - Stopa zdravia v dĺžke 1 km, 3 km, 5 km. Ponuka služieb a aktivít v stredisku  je  pestrá   –   kvalitná lyžiarska škola, škôlka,snowpark, úschovňa lyží, ski servis, požičovňa lyží, snowboardov alebo skifoxu. Samozrejmosťou je občerstvie na svahu v bufetoch a horských chatách.

[image:image-4]

Komu chýba ešte viac adrenalínu, aj počas zimy môže vyskúšať  1300-metrovú
bobovú dráhu „ALPINCOASTER“ s 15 zákrutami a 12 super skokmi.

V stredisku Snow paradise Veľká Rača si prídu  na svoje všetci - menej skúsení
i nároční lyžiari, bežkári, turisti a hlavne rodiny s deťmi.

LETO NA VEĽKEJ  RAČI

[image:image-5]
 
V Oščadnici si môžu užiť peknú dovolenku nielen lyžiari, ale aj milovníci
prírody a hôr. Na svoje si prídu milovníci horskej turistiky ale i cyklisti, ktorí môžu využiť kilometre značených tratí.

[image:image-6]

V letnom centre zábavy nájdete množstvo adrenalínových atrakcií ako je
lanová dráha,  bobová dráha 1300 m, trampolíny, lezecká stena, lanový park Monkey way, lanové centrum, aquazorbing, Karolšus, lukostreľba, vzduchovky alebo množstvo akcií, ktoré prebiehajú počas celého leta.  

Návrat na obsah